EnglishНа русском

Переглянути у форматі pdf

ІНТЕГРАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ В ЕНЕРГЕТИЧНУ ПОЛІТИКУ В ЄС ТА УКРАЇНІ
Г. Б. Марушевський

Назад

УДК: 354.1:504.062:620.9

Г. Б. Марушевський

ІНТЕГРАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ В ЕНЕРГЕТИЧНУ ПОЛІТИКУ В ЄС ТА УКРАЇНІ

Анотація

У статті досліджено практику інтеграції екологічної політики в енергетичну політику ЄС і здійснено аналіз нормативно-правових основ екологізації енергетичної галузі України. Відповідно до бачення розвитку енергетичної політики в ЄС, енергетика має бути не лише конкурентною і надійною, а й безпечною для довкілля. Інтеграція екологічної політики в енергетичну передбачає зменшення впливу виробництва і споживання енергії на довкілля, підвищення енергоефективності та збільшення частки відновлюваних джерел енергії. Для цього використовуються регуляторні, ринкові, процедурні та інформаційно-освітні інструменти, добровільні угоди та інструменти співробітництва. В Україні чинні нормативно-правові акти не повною мірою відображають сучасні тенденції інтеграції екологічної політики в енергетичну. З набуттям членства в Енергетичному Співтоваристві Україна отримала новий імпульс для екологізації енергетики.

№ 7 2016, стор. 123 - 127

Рубрика: Економіка

Кількість переглядів: 728

Відомості про авторів

Г. Б. Марушевський

к. філос. н., старший викладач кафедри освіти дорослих, Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, м. Київ [||]PhD in Philosophy, Senior Lecturer, Department of Adult Education, Institute of Retraining and Advanced Training, National Pedagogical Dragomanov University, Kyiv

Як цитувати статтю

Марушевський Г. Б. Інтеграція екологічної політики в енергетичну політику в єс та Україні. Інвестиції: практика та досвід. 2016. № 7. С. 123–127.

Марушевський Г. Б. (2016), “Environmental policy integration in energy policy in eu and Ukraine”, Investytsiyi: praktyka ta dosvid, vol. 7, pp. 123–127.

Creative Commons License

Стаття розповсюджується за ліцензією
Creative Commons Attribution 4.0 Міжнародна.