EnglishНа русском

Переглянути у форматі pdf

УСПІШНІ ПРАКТИКИ УЧАСТІ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ У ФОРМУВАННІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ
В. Р. Котковський

Назад

УДК: 35.072.3

В. Р. Котковський

УСПІШНІ ПРАКТИКИ УЧАСТІ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ У ФОРМУВАННІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ

Анотація

Проаналізовано зарубіжний досвід участі місцевих органів влади у формуванні та реалізації державної політики. З'ясовано, що участь місцевих органів влади у формуванні та реалізації державної політики є важливим механізмом демократичного врядування, причому цей механізм є корисним як для центральних, так і для місцевих органів влади. Визначено, що проведення переговорів місцевих органів влади з центральними органами влади є найочевиднішою і успішною практикою взаємодії, проте існують й інші успішні практики, до найбільш поширених з яких відносять: інформування і консультування місцевих органів влади з боку центральних органів влади з різних питань, пов'язаних з виконанням першими своїх обов'язків; інституціональна співпраця, що визначає процедури взаємодії, двостороннє надання послуг, фінансову або іншу підтримку; надання фінансової та іншої підтримки, необхідної місцевим органам влади для виконання їх обов'язків; делегування центральними органами влади деяких повноважень місцевим органам влади, що збільшують сферу їх дії.

№ 23 2016, стор. 74 - 77

Рубрика: Економіка

Кількість переглядів: 316

Відомості про авторів

В. Р. Котковський

к. держ. упр., доцент кафедри політології та філософії, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, м. Харків[||]PhD in Public Administration, associate professor of Political Science and Philosophy Chair, Kharkiv Regional Institute for Public Administration of National Academy for Public Administration under the President of Ukraine, Kharkiv

Як цитувати статтю

Котковський В. Р. Успішні практики участі місцевих органів влади у формуванні та реалізації державної політики. Інвестиції: практика та досвід. 2016. № 23. С. 74–77.

Котковський В. Р. (2016), “Successful practices of participation of local authorities in formation and realization of public policy”, Investytsiyi: praktyka ta dosvid, vol. 23, pp. 74–77.

Creative Commons License

Стаття розповсюджується за ліцензією
Creative Commons Attribution 4.0 Міжнародна.